.

Kategorizasyon

Son Yorumlar

Online Patlat

ZamazingolarHavalandırma
Lost - 3. Sezon - 3. Bölüm İndir

Lost - 3. Sezon - 3. Bölüm
Lost 3. Sezon 2. Bölüm İndir

Lost - 3. Sezon - 2. Bölüm
Lost 3. Sezon 1. Bölüm İndir

Lost - Sezon 3 - Bölüm 1
Spartacus: Blood and Sand | HDTV | 1. Sezon | 2010 | Tr Altyazı


Yapım: 2010, ABD
Tür: Aksiyon, Dram, Fantastik
Yönetmen: Michael Hurst, Rick Jacobson, Jesse Warn
Senaryo: Miranda Kwok, Steven S. Deknight, Andrew Chambliss, Tracy Bellomo, Daniel Knauf, Todd Helbing, Aaron Helbing, Brent Fletcher
Yapımcı: Paul Grinder, Aaron Lam, Steven S. Deknight
Görüntü Yönetmeni: Aaron Morton
Müzik: Joseph LoDuca
Süre (Her Bölüm): 1 saat 00 dk

Oyuncular: Andy Whitfield, Manu Bennett, Peter Mensah, Nick Tarabay

Konu: Trakyalı bir asker olan Spartacus sürekli baskısı altında kaldıkları Roma Cumhuriyeti ile birlikte Getaelar'a karşı savaşmak için Roma ordusuna katılır. İlk çarpışmadan sonra Spartacus doğuya doğru çekilen Getae ordusunu takip etmek yerine Karadeniz'e gitme emri veren Gaius Claudius Glaber'a karşı gelir ve köyüne gitmeye karar verir. Köyüne yaklaştığında Getaelar'ın orayı mahvettiğini görür ancak karısı kurtulmuştur. Geceyi bir mağarada karısıyla geçiren Spartacus'u sabah Roma ordusu bulur. Glaber, Spartacus'u köle olarak alır ve karısını da Suriyeli bir tüccara satar. Spartacus daha sonra Ludus'a (Batiatus'un gladyatör okulu) girer ve karısını bulmak için savaşmaya başlar.

NOT: Bölümlerin uyumlu altyazıları içindedir
The Simpsons | Simpsonlar | 1989 - 2009 | DVDRip | Hotfile


Dizi Hakkında: Simpsonlar ya da The Simpsons, Matt Groening tarafından Fox Broadcasting Company için yaratılan animasyon televizyon durum komedisidir. Dizi, Homer, Marge, Bart, Lisa ve Maggie'den oluşan orta sınıf bir Amerikan ailesinin satirik bir parodisidir. Şov, Springfield adlı kurgusal bir şehirde geçmekte ve Amerikan kültürünü, toplumunu, televizyonunu ve farklı insanlık hâllerini hicvetmektedir.

Aile, Groening tarafından prodüktör James L. Brooks ile önce bir dakikalık kısa animasyon serisi olarak tasarlandı. Groening, disfonksiyonel bir aile oluşturdu ve ailedeki karakterlere kendi ailesindeki üyelerin adını verirken, kendi adının yerine ise Bart adını kullandı. Kısa gösteriler, 19 Nisan 1987'de The Tracey Ullman Show'un bir parçası oldu. Üç sezon yayımlandıktan sonra skeç yarım saatlik prime time şovu olarak geliştirildi ve bir sezonda (1989-1990) İlk 30 reyting listesinde yer alan ilk Fox dizisi olarak kanalın ilk hitlerinden oldu.

Şovun yirmi birinci sezonu, 27 Eylül 2009'da yayımlanmaya başladı. Uzun metrajlı film olan The Simpsons Movie, 26 ile 27 Temmuz 2007 tarihlerinde dünya genelinde sinemalarda gösterildi ve dünya çapında 527 milyon dolarlık hasılat elde etti.
Sex And The City | Sex ve Şehir | 1998 - 2004 | 6 Sezon Full | DVDRip | Tr Altyazı


Oyuncular: Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Kristin Davis, Cynthia Nixon, Chris Noth

Konu: Sex and the city, kariyer sahibi ve başarılı New York’lu dört kadın arkadaşın hikâyesini anlatmaktadır. Gazeteci Carrie Bradshaw, New York’ta bir gazetede kadın erkek ilişkileri ve seks üzerine köşe yazıları yazmaktadır. Carrie yazılarını yaşadığı ilişkilere dayandırmakradır. Mr. Big ile olan ilşkisi onu derinden etkilemektedir. Avukat olan Miranda erkekler ve aşk konusunda katı kurallara sahiptir ve aşık olmadan ilişkilerini yürütmeye çalışır. Kendine ait halkla ilişkiler şirketi olan grubun en çapkını Samantha, sürekli ilişki yerine tek gecelik ilişkileri tercih etmekte ve bu nedenle fazla seçici davranmamaktadır. Grubun en romantiği ve tutucu yapıya sahip olanı Charlotte’ın en büyük amacı ise mükemmel, genç ve zengin bir erkekle büyük bir aşk yaşayarak mükemmel bir düğünle evlenmektir...

HER BÖLÜMÜMN ALTYAZISI İÇERİSİNDEDİR
Supernatural | Sezon 5 | 2005 - 2010 | Tr Altyazı | 3 Alt


Dizi Hakkında: Supernatural Amerikan The WB, daha sonra da The CW kanalında yayınlanmaya devam eden bir korku serisidir. Dizi hikayesi korku ağırlıklı olmak üzere gerilim, dram ve komedi gibi birçok türden de etkiler taşıyan bir gençlik dizisidir. Başrolünde Jared Padalecki (Sam Winchester) ve Jensen Ackles (Dean Winchester) oynamaktadır. Dizi Warner Bros Television Network tarafından 13 Eylül 2005'te Kanada/Vancouver'da çekilmeye başlanmıştır. Dizinin 2. sezonu 28 Eylül 2006'da, 3. sezonu ise 4 Ocak 2007'de yayınlanmaya başlanmıştır ancak grev dizinin ilerleyişini olumsuz etkilemiştir. Grevden sonra 4.sezon 18 Eylül 2008'de başlamıştır.[1] Başrol oyuncularından Jared Padalecki'nin Supernatural'dan önceki en bilinen rolü Gilmore Girls dizisindeki Dean Forester rolüdür, dizinin 63 adet bölümünde rol almıştır. Jensen Ackles'da Smallville adlı dizide Jason Teague rolüyle 22 bölümde rol almıştır. Dizi Dean Winchester ve Sam Winchester kardeşlerin babalarının kayıp olmasından sonra tekrar bir araya gelip Sam'in bıraktığı avcılığa geri dönmesiyle başlar. Dizi kardeşlerin bir çok tür yaratık, hayalet, şeytan vb. bir sürü varlığın avcılığını yaptıklarını anlatır. Dean ve Sam arasındaki özel ilişki ön plandadır. Sam'in daha 6 aylıkkken kanına şeytan kanı karışması nedeniyle özel güçleri vardır, Dean ise bu güçleri kullanmaması gerektiği konusunda kararlıdır ve bu yüzden aralarında çok tartışmalar olur. Dean, içki ve kadın düşkünüdür. Fakat, oldukça cesur ve gururludur. Kardeşi Sam'e ona olan bağlılığı etkilenmemizi sağlar. Dean eğlenceli, klasik rock hayranı ve hiç birşeyden korkmayan biri gibi görünsede onunda korktuğu ama saklamayı tercih ettiği şeyleri vardır ve Sam bu yüzden çok zorlanır. Sam ise merhametli, zeki birisidir. Sevgilisi Jessica birinci bölümde ölmüştür ve kendini bunun için hep suçlu hissetmiştir. Dizi hem dram, hem korku, hem de komedi yönünde izliyicileri ekrana bağlar.

NOT: Her Bölümün Altyazısı İçindedir...
The Big Bang Theory 3. Sezon 23. Bölüm 24.05.2010 HDTVRip XviD Türkçe Altyazı

IMDB: http://www.imdb.com/title/tt0898266/

The Big Bang Theory 3. Sezon 23. Bölüm 24.05.2010 HDTVRip XviD Türkçe Altyazı
How I Met Your Mother 5. Sezon 24. Bölüm 24.05.2010 HDTVRip Türkçe Altyazı

IMDB: http://www.imdb.com/title/tt0460649/

How I Met Your Mother 5. Sezon 24. Bölüm 24.05.2010 HDTVRip Türkçe Altyazı
Chuck 3. Sezon 19. Bölüm 24.05.2010 HDTVRip XviD Türkçe Altyazı

IMDB: http://www.imdb.com/title/tt0934814/

Chuck 3. Sezon 19. Bölüm 24.05.2010 HDTVRip XviD Türkçe Altyazı
Önceki Sonraki

Üye Giriş Alanı

Patlat Feysbuk'da

Seçmece Bunlar

Recover My Files v4.7.2

Recover My Files v4.7.2 Veri kurtarma programıdır. Silenen normal disk ve flash disklerinizi kurtarır. Yada herhangi bir sildiğiniz veriyi kurtarır. Crack.i güzelce çalışmaktadır. Yüklerken güncel versiyonunu yüklemeyi geçmeniz gerekmektedir.
Windows 7 Crack - Windows 7 Loader


WAT Update (KB971033) Güncellemesini yüklemeden vereceğim bu iki crack gayet güzel çalışıyor. Fakat bu güncellemeyi yüklerseniz bunlar çalışmaz kesinlikle.
Deneme için yapılan konudur

Haftanın Anketi

Patlat'ın Dönüş Teması

Süper olmuş
Güzel
Fena değil
Daha çok çalışmanız lazım

Etiketgiller