.

Kategorizasyon

Son Yorumlar

Online Patlat

ZamazingolarHavalandırma

13 Oyun DVD indir / download

Ekleyen : darkblue / Tarih : 30 Nisan 2008


OYUN LİSTESİ

Hellgate London (Full iSO RiP!!)
World in Conclict (Full DVD iSO)
Gears of War (Full DVD iSO)
Farcry
Bioshock (DVD iSO)
Assasins Creed (Full DVD iSO)
Sims 2 + ALL EXPANSIONS! (Collectors Edition) (DIRECT LINK)
The Orange Box (HL2,CSS etc. - DVD iSO)
Battlefield 2 (Full 3 CD iSO)
Battlefield 1942 (Full 2 Disk iSO)
Call of Duty 4 (Full Game RiP)
Medal of Honour - Airborne (Full DVD iSO)
Medal of Honour - Allied Assault Breakthrough
GTA San Andreas (Full DVD iSO)
Battle of Middle Earth 2 (Full iSO)
World of Warcraft (FOR MAC)
Medal of Honour - Allied Assualt (Full iSO)
Timeshift (Full RiP)
FiFA - 2007 (Full Setup)


TÜM OYUNLARIN ŞİFRELERİ:

gerenciadorHellgate London (Full Oyun iSO)London bu sefer cehennemin kapısı olarak duyruldu, 2006 nın belki de en iyi oyunlarından biri olabilir. Cehennem ve zat-i benzeri konuları bir çok yapımda gördük. Bundan sonra görmeye de devam edeceğiz, aslında bu konudan daha neler neler uydurulur. Ben yine yeniden cehennemden gelen yaratıkları, postalıcam konumuna giriyorsanız, Hellgate: London tam dişinize göre o zaman. Ancak ben şeytanın kendisini oynayıp, kötülük yapacağım derseniz, buyrun Dungeon Keper serisini şuradan alın. Hatta biraz daha bekleyin Hell Tycoon çıksın, onunla cehennemi iyice yönetin.
İNDİR / DOWNLOAD
http://full.w2c.ru/HL_downloadgame.ru_maxwarez.ru.part1.rar
http://full.w2c.ru/HL_downloadgame.ru_maxwarez.ru.part2.rar
http://full.w2c.ru/HL_downloadgame.ru_maxwarez.ru.part3.rar
http://full.w2c.ru/HL_downloadgame.ru_maxwarez.ru.part4.rar
http://full.w2c.ru/HL_downloadgame.ru_maxwarez.ru.part5.rar
http://full.w2c.ru/HL_downloadgame.ru_maxwarez.ru.part6.rar
http://full.w2c.ru/HL_downloadgame.ru_maxwarez.ru.part7.rar
http://full.w2c.ru/HL_downloadgame.ru_maxwarez.ru.part8.rar


World in Conflict (Full DVD iSO)oyun bir gerçek zamanlı strateji oyunu. Yalnız oyunda daha önceden alışık olduğumuz kaynak topla, bina yap ve ordu kur sistemi kurulmuyor. Ya da en azından ilk ikisinin olmadığını söyleyebiliriz. Oyunda kaynaklarımız ekranın sağ üst köşesinde yazıyor, bu kaynaklar oyun içindeki durumumuza kendi kendine artıyor. Elimizde bulunan kaynaklar ile herhangi bir tank, asker veya helikopteri yaptığımız zaman , öncelikle bunların nereye ineceğini haritada belirliyoruz. ( Çünkü havadan uçak vasıtasıyla yere iniyorlar ) Bir tank'ın inme süresi 15-20 saniye arasında değişiyor. Oyunda herhangi bir base'imiz yok, kontrol ettiğimiz stratejik noktaların sayısına göre ordumuzu indirebileceğimiz bölgeler de artıyor.

İNDİR / DOWNLOAD


http://jail.windowz.ru/export/pub/mirror/haus/Games/World%20in%20Conflict/WIC.mdf
http://jail.windowz.ru/export/pub/mirror/haus/Games/World%20in%20Conflict/WIC.mds


Gears of War (Full DVD iSO)Oyunda Marcus Feniz isimli bir askeri yönetiyoruz. Amacımız yeraltından çıkan Locust isimli yaratıkların istila ettiği Sera gezegenini bu yaratıklardan kurtarmak. Bu istiladan sonra Sera gezegeninde çok az sayıda insan canlı kalabilmeyi başarabilmiştir. Biz de hapishanede olmamıza rağmen bize ihtiyaç duyulduğu için çıkarılıyoruz ve diğer savaşçılarla birlikte gezegenimizi kurtarmaya çalışıyoruz. Gezegen istilaya uğradığı için genellikle yıkık dökük binalar ile karşılaşıyoruz. Etrafta tek tük araç gözümüze çarpıyor ama onlar da kullanılabilir halde değiller tabii ki.
İNDİR / DOWNLOAD

http://ftp.ksv.com.ua/media1/Games/Gears%20of%20war/rzr-gowa.iso
Bioshock (DVD iSO)Bioshock, yeni nesil oyunlardan biri. Oyuna ilk başlandığından itibaren, muhteşem grafikler, seslendirmeler ve atmosfer ağzımızı açık bırakıyor. Oyun, Rapture adında 1960'lardan kalma normal bir sualtı şehrinde geçiyor. Andrew Ryan zamanında bu sualtı şehrini sanatçıların, bilim insanlarının ve düşünürlerin üzerlerinde hiç bir baskı hissetmeden çalışabilmesi için kurmuş, ancak daha sonra bazı şeylerin ters gitmesi sonucu Andrew Ryan'ın bu projesi tam bir kabusa dönüşmüş.(Hikaye başlığında daha fazla ayrıntı bulabilirsiniz.) Karşımıza önemli iki şey çıkıyor, ADAM ve para. Parayı çevreden veya öldürdüğünüz kişilerin üzerinden bulabiliyorsunuz ve parayı Circus Of Values vb. makinalarda sağlık kiti, çikolata, cephane vb. satın almak için kullanıyoruz. ADAM ise Plasmid adında özel güçler için gerekli, ve bu ADAM'ı sadece Little Sister adında küçük bir kız üretiyor. ADAM bulmak gözünüze oldukça kolay gözükmüş olabilir. Sonuçta küçük bir kızdan şeker çalmak gibi. Ancak Little Sister'ların yanında Big Daddy adında dev dalgıç kıyafeti içinde ağır ağır dolaşan karakterler bulunuyor. Ve Little Sister'dan ADAM'ı alabilmek için bu karakterleri öldürmelisiniz. Bu da hiç kolay bir şey değil. Big Daddy'lerin zırhları oldukça kalın ve onları öldürmek için gelişmiş silahlar kullanmalısınız. Big Daddy öldükten sonra, Little Sister artık elinizde oluyor. İster Harvest seçeneğiyle paraziti bütün haliyle ele geçiriyor ve 160 ADAM kazanıyorsunuz. Diğer seçenek olan Rescue yi seçerseniz, paraziti öldürüyor ve kızı kurtarıyorsunuz fakat 80 ADAM kazanıyorsunuz. Ancak burada yaptığınız seçimler oyunun sonunu etkiliyor.
İNDİR / DOWNLOAD
http://www.godver.org/upload/flt-bio.iso


ALTERNATİF LİNK

http://www.megashares.com/?d01=ac0eaa2


Assasins Creed (Full DVD iSO)


İNDİR / DOWNLOAD
http://dl.free.fr/cw7f8EniX/rld-assassinscreed.Up.By.Ballou.iso

bisoft firmasının geliştirdiği bir bilgisayar oyunudur. Başta sadece PlayStation 3 sisteminde yayınlanacağı açıklansada daha sonra aynı anda PlayStaion3, PC ve Xbox 360'da yayınlanacağı firma yetkilileri tarafından açıklanmıştır. Muhtemel çıkış tarihi 2007'nin sonlarıdır.

Yeni nesil Prince of Persia , Splinter Cell, Splinter Cell: Chaos Theory, Splinter Cell:Double Agent (PS2 ve XBox versiyonları) gibi oyunların yapımcısı olan Ubisoft Montreal tarafından geliştirilmektedir. Yaklaşık 4000 adet dövüş hareketi içereceği belirtilmiştir.

Konu bakımından Orta Çağ'da geçmektedir. Kutsal şehir Kudüs'ü almak için Üçüncü Haçlı seferi düzenlenir. Bu birçok devletin askerinden oluşan güç, geçtiği yerleri yakıp yıkmakta ve halka eziyet etmektedir. Bunun üzerine Hasan Sabbah önderliğindeki haşhaşin tarikatı öç almak ister ve baş suikastçisi Altair (Arapça uçucu demektir) görevlendirir. Amaç Haçlı ordusu başındaki komutanları öldürmektir. Oyun bir üçleme olarak planlanmaktadır. Ubisoft tarafından yapılan açıklamaya göre oyunun daha sonraki iki bölümünden en az birinin büyük kısmı günümüzde ve bir kısmıda gelecekte geçecektir.OYUNDAN GÖRÜNTÜLER

http://rapidshare.com/files/98942188/akhareshe_AC_Fix.rar


Sims 2 + TÜM EKLENTİLERYLE! (DİREKT LINK)The Sims 2 Maxis tarafından yapılmış olup Electronic Arts (EA Games) tarafından yayınlanmış bir yaşam simulasyonu oyunu.

Bilgisayar oyunları tarihinde en çok satılan oyun olan The Sims'in devamı niteliğindedir. Oyun 17 Eylül 2005 tarihinde satışa sunulmuştur ve ilk on gün içerisinde bir milyon satış rakamına ulaşmıştır. The Sims 2 aynı zamanda PC, Mac OS X, ve aralarında cep telefonlarının, el konsollarının da bulunduğu birçok platform için de yayınlanmıştır. Gün geçtikçe çeşitli ek paketlerle oyun genişlemekte ve geliştirilmektedir.

The Sims 2 oyununda oyuncular yaratmış oldukları karakterlerin görünüşlerini diledikleri gibi oluşturup, dilerse oyun içinde evlendirip çocuklarının olmasını sağlayabilir. Oyunun herhangi bir sonu yoktur. Sürekli oynanmaya devam edilip yaratılan sim veya simlerin yaşam ağaçları sürekli genişleyebilir. Oyun içerisinde yaratılan simler kontrol edilip komutlar verilebilir, aynı zamanda kontrol simlere bırakılıp kendi kendine kararlar vermesi de izlenebilir.Yaklaşık 2.5 milyar oynayıcısı vardır.

Bazı Şifreler:


* (Şifre kutusun açmak için shift, ctrl ve c`ye aynı anda basmak gerekir.)
* motherlode: 50.000 simeleon
* kaching: 1.000 simeleon
* maxmotives: Bütün ihtiyaçlar karşılanır.
* setHour: Saati ayarlar
* boolProp TestingCheatsEnabled true: Debug mode açılır ve bir sürü seçenek çıkar.
* help :Diğer hileleri gösterir.
* aspirationLevel 5 :Sim'lerinizin morallerini en üst seviyeye çıkarır.
İNDİR / DOWNLOAD

CD-1
http://ftp.ksv.com.ua/media1/Games/The%20Sims%202%20-%20Collection%20(Vol%2012)/
The%20Sims%202%20-%20Collection%2012%20%5bDVD1%5d.iso

CD2:

http://ftp.ksv.com.ua/media1/Games/The%20Sims%202%20-%20Collection%20(Vol%2012)/
The%20Sims%202%20-%20Collection%2012%20%5bDVD2%5d.iso


The Orange Box ( DVD iSO)

Half-Life 2: Episode Two, Episode üçlemesinin ikinci parçasıdır.

Episode One yapımının devamı olarak tanımlanan Episode Two, Episode One'da Gordon Freeman ve Alyx Vance'in Citadel'den çaldıkları datanın, Citadel'de büyümekte olan boyut kapısının kapatılması için Dr. Kleiner ve Eli Vance'nin bulunduğu, White Forest'teki karargaha götürülme sürecini konu alır.

Half Life 2, Episode One, Team Fortress 2 ve Portal isimli yapımların da bulunduğu "Orange Box" içinde piyasaya sunulmuştur.
İNDİR / DOWNLOAD
http://www.dr3ams.com/dr3ams/theorangebox.by.maffime.iso


Battlefield 2 (Full 3 CD iSO)Battlefield: Bad Company (kısaca BFBC) Digital Illusions CE tarafından yapılacak bir FPS oyunudur. İlk zamanlar Xbox 360 ve PS3, için çıkacak oyun, gelecek nesil konsollar içir ilk geliştirilen bir savaş oyunudur. Gerekli uyarlamalar yapıldıktan sonra ise Pc ve Playstation versiyonu çıkarılması düşünülen oyunun çıkış tarihi 2008 Nisan ayında başlayıp 2009'un Mart ayında bitecek 2009 mali yılına ertelendi.

İNDİR / DOWNLOAD
FULL DVD

ftp://ftp.piton-asc.ru/pub/win/games/bf2/BF2%20DVD.mdf
ftp://ftp.piton-asc.ru/pub/win/games/bf2/BF2%20DVD.mdsALTERNATİF LİNK


ftp://194.116.195.234/unload/battle_field_2/full/Keygen:


ftp://ftp.piton-asc.ru/pub/win/games/bf2/bf2sf_keygen.exeHARİTA EKLENTİSİ


http://tacticalair.net/BF2/Call of Duty 4 (Full Oyun RiP)


Call of duty 4, yapımını Infinity Ward'ın ve dağıtımını ise Activision'ın üstlendiği first-person shooter tarzı bir oyundur. Oyun Xbox, PlayStation ve PC platformlarında piyasaya sürülmüştür. Call of duty serisinin 4.oyunu, ama serinin diğer oyunlarından farklı olarak 2.dünya savaşı terkedilerek modern zaman üzerine kurgulanmıştır.

Oyun, 25 Nisan 2007'de duyrulmuştur. 6 Nisan'da Amerika'da ve 9 Nisan'da Avrupa'da raflardaki yerini almıştır. Oyun dünya genelinde büyük yankı uyandırmıştır. Oyun siteleri ve otoriteler tarafından olumlu notlar almış ve ödüller kazanmıştır. Call of duty 4'ün çoklu oyuncu özelliğinin devrim oluşturduğu genel kabul görmüştür.

Call of duty 4, yakın gelecekte geçen bir savaşı konu almaktadır. Amerika ve müttefikleri ile Ultranasyonalist Rus güçleri ve Ortadoğudaki isyancıların mücadelesi olağanüstü bir gerçekçilik anlayışı içinde kurgulanmıştır. Savaş mekanları ise Ortadoğu, Azerbaycan, Rusya ve Çernobil olarak seçilmiştir. Maksimum 54 kişilik serverlar ile desteklenen çoklu oyuncu özelliği birçok moda ve oyuncunun ilerledikçe yeni silahlar ve yeni özellikleri açabileceği bir "derece/sıralama" sistemine sahiptir.

İNDİR / DOWNLOAD
http://www.webmesto.net/fs/files/pub/COD4.part1.rar
http://www.webmesto.net/fs/files/pub/COD4.part2.rar
http://www.webmesto.net/fs/files/pub/COD4.part3.rar
http://www.webmesto.net/fs/files/pub/COD4.part4.rar
http://www.webmesto.net/fs/files/pub/COD4.part5.rar
http://www.webmesto.net/fs/files/pub/COD4.part6.rar
http://www.webmesto.net/fs/files/pub/COD4.part7.rar


Medal of Honour - Airborne (Full DVD iSO)

İkinci Dünya Savaşı konulu bir oyun olan,türü FPS(First Person Shooter)yani birinci şahsın gözünden oynanan bir türdür.Oyunun geliştiricisi 2015 firması,dağıtıcısı ise Electronic Arts'tır.İlk oyun PlayStation konsoluna uyarlanmış,ardından diğer oyunlar da hem PC,hem de PlayStation 1 ve 2 için çıkarılmıştır.PC için çıkarılan ilk oyun Medal of Honor:Allied Assault PC oyuncuları tarafından çok sevilmiş,oyunun diğer versiyonlarının çıkmasını merakla beklemelerine sebep olmuştur.Oyun gerçekçi atmosferi ile o türünde o tarihe kadar çıkan en kaliteli oyunlardan biri kabul edilir.

İNDİR / DOWNLOAD
http://d01.megashares.com/?d01=373f56eMedal of Honour - Allied Assault Breakthrough (PC)Sonunda MOHAA ya spearhead den sonra 2. expansion oyunda geldi.Bu mükemmel Medal Of Honor serisini devam ettiren oyun artık son aşamasında.
Breakthrough da görünüm grafik bakımından fazla bir değişiklik yok, tabiki bu oyunu oynamak için MOHAA nın sistemde yüklü olması lazım..
Oyun her zamanki tarzındanda dışarı çıkmamış yine genelde tek başımıza hallediyoruz görevleri ara sıra yanımıza gelen adamlarımızında faydası oluyor tabi.Yapay zekada yerine göre iyi yerine göre kötü.Oyunun kötü yanlarından biride kısa oluşu artık ne yapalım Call Of Duty i bekleyeceğiz...
Sesler ve müzikler bakımındanda yine aynı genelde müzikler eskisi gibi klasik tarz, seslendirmelerde aynı sesler üzerine kurulu yanlız italyanların konuşmaları esnasında ingilizce subtitles lara bakıyoruz.
Sistem olarakda oyun eskisinden biraz daha iyi bir sistem istiyor.Sebebide ortam biraz daha çoğalmış etraftaki cisimler, toz bulutları, parlama efektleri vede ışıklar biraz fazla sistem ihtiyacı duyuyor.
Oynanması gereken bir oyun ki bence fps tarzı oyunların en iyisi Medal Of Honor.(tabiki hl2 doom3 saymadım
İNDİR / DOWNLOAD


http://www.goclan.net/incoming/Allied%20Assault%20Breakthrough/dev-mohb.bin
http://www.goclan.net/incoming/Allied%20Assault%20Breakthrough/dev-mohb.cue
http://www.goclan.net/incoming/Allied%20Assault%20Breakthrough/deviance.nfo


GTA San Andreas (Full DVD iSO)


GTA: San Andreas, Rockstar Games'in GTA serisinin 5. oyunu. Selefleri Vice City ve GTA III'ten büyük haritası ve çete sistemiyle ayrılan San Andreas, Amerika Birleşik Devletlerinde birçok kez mahkemeye verildi[kaynak belirtilmeli]. GTA serisinin şiddetine bir de ağır küfür ve cinsellik eklenince San Andreas dava konusunda önceki dört oyunu da geçti. Fakat buna rağmen bütün eleştirmenlerden istisnasız 90 ve üstü notlar alan San Andreas çıktığı üç platformda da çok büyük rakamlara ulaştı[kaynak belirtilmeli].

Oyun, ana karakter Carl "CJ" Johnson'ın 1992 yılında annesinin cenazesine dönmek için San Andreas'a geri dönüşüyle başlıyor. Çetesi Grove Street Families'in dağıldığını öğrenen CJ, temelli dönmeye karar verir.

Oyunun en büyük farklarından biri eklenen karakter geliştirme özellikleri. Belirli yetenekleri geliştirebilmenin dışında karakterin görünüşünü de değiştirebiliyoruz.

Oynanış

Los Santos'ta, az para ve düşük özelliklerle başladığımız oyunda, zaman ilerledikçe yeni dükkanlar açarak yeni kıyafetler, yeni şehirler açarak yeni yan görevler elde edebiliyoruz. Mesela San Fierro şehrini açtığımız zaman vale görevlerini de açabiliyoruz, gereken görevi yaptığımızda. Oyundaki araba çeşidi arttırılmış, ve bu sefer bölgelere göre arabalar görebiliyoruz. Mesela bir kasaba yöresinde limuzinler görmemizin imkanı yok, onun yerine dağ bisikletleri, kros motorsikletleri ve pikaplar gözümüze çarpıyor. Uçaklar ise geri dönmüş, ve havaalanlarından bir Boeing bile havalandırabiliyoruz. Silah çeşidinde Vice City'den pek bir değişiklik yapılmamış. Oynanıştaki bir diğer değişiklik ise kız arkadaş edinebilme. Bir kızı evinden alıp stadyuma, restorana, veya başka bir fantezisi varsa onu yerine getirmeye götürebiliyoruz.Bazen at nalı,sprey,kamyonculuk,inşaatcılıkda yapabiliyoruz.Oyunda okullarda var.Araba,uçak,motorsiklet ve bot okulu ne yazıkki bunları oyunun ilerki bölümlerde açılıyor.Oyun serinin en zor oyunu
İNDİR / DOWNLOAD

http://files.chebq.net/GTA-SanAndreas.isoALTERNATİF LİNK


ftp://194.116.195.234/unload/gtasa/GTA%20San%20Andreas.nrg


FiFA - 2007 (Full Setup)


Fifa 2007'nin üreticisi EA(Electronic Arts) Şirketi'nin alt kuruluşu EA Sports tarafından senelerdir bilgisayar ve oyun konsolları için üretilmektedir.PC,PlayStation 2,Xbox,Xbox 360,Game Boy Advance,PlayStation Portable,Nintendo DS ve GameCube versiyonları piyasada satışa sunulmuştur.
Oyun İçeriği

* 510 takım,27 futbol ligi,20 ülke ve 10,000'in üzerinde lisanslı futbolcu
* İngiltere Premier Ligi,Bundesliga,Ligue 1 ve Meksika Ligi'inin interaktif ligleride bulunmaktadır.
* PSP versiyonunda yeni orjinal kulüp kurma özelliği vardır.
* Ronaldinho,Robinho,Frank Lampard,David Beckham,Roberto Carlos ve Juninho gibi oyuncuların oyunda geliştirilebilir ve diğer oyunculardan ayrı yetenekleri bulunmaktadır.
* Oyunda Classic XI adlı 1950-1990 arası ünlü futbolculardan kurulu takım da bulunmaktadır

Ligler


* Turkcell Süper Lig
* Jupiler Lig
* Brezilya Campeonato Brasileiro
* Danimarka Ligaen 1
* İngiltere İngiltere Premier Ligi
* İngiltere Football League Championship
* İngiltere Football League One
* İngiltere Football League Two
* Fransa Ligue 1
* Fransa Ligue 2
* Almanya Bundesliga
* Almanya Bundesliga 2
* Eredivisie
* İtalya Serie A
* İtalya Serie B
* Kore K-Ligi
* Major League Soccer
* Mexican Primera Division
* Norwegian Tippeligaen
* Polish Orange Ekstraklasa
* Superliga
* İskoçya Premier Ligi
* İspanya La Liga
* İspanya Segunda División
* Allsvenskan
* İsviçre İsviçre Süper Ligi
* Avusturya Bundesliga

Milli Takımlar
* Almanya Almanya
* Amerika Birleşik Devletleri
* Arjantin
* Avustralya Avustralya
* Avusturya
* Belçika
* Brezilya Brezilya
* Bulgaristan
* Çek Cumhuriyeti
* Çin
* Danimarka
* Ekvador
* Finlandiya
* Fransa Fransa
* Galler
* Güney Kore
* Hırvatistan
* İngiltere İngiltere
* İrlanda İrlanda
* İskoçya
* İspanya İspanya
* İsveç
* İsviçre İsviçre
* İtalya İtalya
* Kamerun
* Kuzey İrlanda
* Macaristan
* Meksika
* Nijerya
* Norveç
* Paraguay
* Polonya
* Portekiz
* Romanya
* Rusya
* Sırbistan
* Slovenya
* Tunus
* Türkiye
* Ukrayna
* Uruguay
* Yunanistan

Rest of World(Diğer Dünya Takımları)


* İsviçre Lausenne Sport
* İsviçre Lugano
* İsviçre La Chaux-de-Fonds
* Kaizer Chiefs
* Orlando Pirates
* Boca Juniors
* River Plate
* Brezilya Esporte Club Bahia
* Brezilya Atletico Mineiro
* AEK Atina
* Panathinaikos
* Olympiakos
* PAOK FC
* Sparta Prag

Classic XI

No. Pozisyon Oyuncu
1 GK Thomas Ravelli
2 Fransa DF Marius Tresor
3 DF Giacinto Facchetti
4 MF Ronald Koeman
5 Fransa MF Zinedine Zidane
6 DF Franco Baresi
7 Fransa FW Eric Cantona
8 MF Zbigniew Boniek
9 FW Hugo Sanchez
10 MF Zico
11 Fransa FW Jean-Pierre Papin
12 MF Gianni Rivera
13 FW Rudi Voller
14 FW Amancio
15 MF Gheorghe Hagi
17 DF Andreas Brehme
18 MF Leonardo Araújo
19 MF Bruno Conti
20 FW Wynton Rufer
21 DF Carlos Alberto
22 FW Hans Krankl
23 MF Abedi Pele
24 DF Franz Beckenbauer

Stadyumlar

* Atatürk Olimpiyat Stadyumu
* Almanya AOL Arena
* Almanya Allianz Arena
* Almanya Signal Iduna Park
* Almanya BayArena
* Almanya Olympiastadion
* Almanya Veltins Arena
* İspanya Vicente Calderón Stadı
* İspanya Camp Nou
* İspanya Santiago Barnabeu
* İspanya Mestalla
* İngiltere Emirates Stadium
* İngiltere Old Trafford
* İngiltere Wembley
* İngiltere Anfield Road
* İngiltere St. James' Park
* İngiltere Stamford Bridge
* Estádio da Luz
* Estádio do Bessa
* Estádio do Dragão
* Estádio José Alvalade
* Fransa Stade de France
* Fransa Stade Gerland
* Fransa Stade Velodrome
* İtalya Delle Alpi
* İtalya San Siro
* İtalya Roma Olimpiyat Stadı
* Amsterdam Arena
* Millennium Stadı
* Kahire Uluslararası Stadyumu
* Constant Vanden Stock Stadyumu
* Daegu Dünya Kupası Stadyumu
* Seul Dünya Kupası Stadyumu
* Estadio Azteca

İNDİR / DOWNLOAD
http://games.load.t-online.de/toigamesload/FIFA07Setup.exe
http://games.load.t-online.de/toigamesload/FIFA07SetupData.001


OYUNDAN GÖRÜNTÜLER

http://rapidshare.com/files/93717251/FIFA.07.Gamesload.zip


ALTERNATİF LİNK


http://full.w2c.ru/TM.part1.rar
http://full.w2c.ru/TM.part2.rar
http://full.w2c.ru/TM.part3.rar
http://full.w2c.ru/TM.part4.rar

Yorumlarınızı Ekleyebilirsiniz

Yorumlar

Üye Giriş Alanı

Patlat Feysbuk'da

Seçmece Bunlar

Recover My Files v4.7.2

Recover My Files v4.7.2 Veri kurtarma programıdır. Silenen normal disk ve flash disklerinizi kurtarır. Yada herhangi bir sildiğiniz veriyi kurtarır. Crack.i güzelce çalışmaktadır. Yüklerken güncel versiyonunu yüklemeyi geçmeniz gerekmektedir.
Windows 7 Crack - Windows 7 Loader


WAT Update (KB971033) Güncellemesini yüklemeden vereceğim bu iki crack gayet güzel çalışıyor. Fakat bu güncellemeyi yüklerseniz bunlar çalışmaz kesinlikle.
Deneme için yapılan konudur

Haftanın Anketi

Patlat'ın Dönüş Teması

Süper olmuş
Güzel
Fena değil
Daha çok çalışmanız lazım

Etiketgiller